Kedy a ako dostanem svoj tovar?

Aké mám možnosti?

Výdajne radosti

Nie je nič jednoduchšie, než si pre balíček prísť do výdajne radosti.

Viac o výdajných miestach a informáciách o dĺžke doby doručenia v jednotlivých mestách nájdete tu.

Cena dopravy na Výdajne je 0,99 EUR v prípade, že si zakúpite minimálne jeden kúsok z objednávky. Pokiaľ Vám nič nesadne, neplatíte nič.

POZOR! VIP expres s doručením v ten istý deň. TERAZ ZDARMA. Ráno zatúžite, poobede máte! Vďaka našej novej VIP službe Same Day Delivery si môžete prísť pre svoju RADOSŤ ešte v ten istý deň. Stačí si objednať do 10:00 a vašu objednávku máte na Výdajni radosti po 17:00, PO-PIA. IP služba SDD momentálne platí len pre Bratislavu (Výdajňa radosti Bratislava - Karadžičova 12, Výdajňa radosti Bratislava - Petržalka, Ševčenkova 34).

Doručenie domov

Pošleme ju za vami kamkoľvek na Slovensku! Cena dopravy je 2,99 EUR alebo zdarma pri objednávke nad 50 EUR. Vrátenie zdarma vďaka lístku "spätná zásielka", ktorý prikladáme. Vrátiť tovar môžete do 90 dní od doručenia.

DOPRAVA ZDARMA PRE NAŠICH NAJVERNEJŠÍCH

Ako spoznáte, že ste to práve vy?
Sebe aj ostatným ste na ZOOTe za posledných 12 mesiacov urobili RADOSŤ v hodnote 450 EUR a viac. Zároveň ste objednávali zodpovedne a naše náklady na doručenie všetkých vašich objednávok neboli vyššie než vaša finálna útrata.