Zarábajte s nami

Ako? Je to jednoduché! Stačí, ak na svoje stránky umiestnite niektorý z aktuálnych bannerov ZOOTu a my Vám zaplatíme za každého zákazníka, ktorý k nám príde z Vašich stránok a urobí si radosť nákupom akéhokoľvek tovaru z našej ponuky.

Chcem sa stať partnerom

Prečo na svoje stránky umiestniť práve banner ZOOTu?

Možnosť zaujímavej finančnej odmeny až 9 % z celkovej hodnoty objednávky. V prípade záujmu a pre bližšie informácie, prosím, kontaktujte podpora+zoot@vivnetworks.com. ZOOT.sk je internetový obchod prinášajúci svojim používateľom svetové trendy za výrazne nižšie ceny, a to prevažne z oblasti módy, bytového designu a doplnkov. Vďaka ponuke kvalitného značkového a originálneho tovaru, ktorý inde nenájdete, môžete očakávať dobrý konverzný pomer medzi zobrazením banneru a záujmom Vašich návštevníkov o naše produkty.


Výplata odmeny každý mesiac

Odmeny Vám budeme vyplácať pravidelne každý mesiac, a to bez ohľadu na ich výšku, pokiaľ sú splnené podmienky výplaty odmien v sieti Commission Junction (CJ).


Bannery si vyberáte sami

Je len na Vás, aký banner si vyberiete z našej aktuálnej ponuky, aby sa svojím formátom a obsahom čo najviac hodil k Vašim internetovým stránkam. Iba Vy sami určujete, kedy, komu a kde sa bude banner zobrazovať.


Ako presne mi banner zaistí odmenu?

Banner, ktorý si vyberiete, bude obsahovať unikátny odkaz, ktorý identifikuje návštevníka práve z Vašej internetovej stránky.

Osvedčený systém spoločnosti CJ je schopný návštevníka sledovať až do okamihu dokončenia objednávky. V tú chvíľu Vám systém pripíše odmenu.

Aktuálnu výšku Vašej odmeny môžete sledovať po prihlásení sa do svojho účtu.

Na konci mesiaca Vám vyplatíme Vašu odmenu.


Ako sa stať partnerom?

  1. Zaregistrujte sa.
  2. Zašleme Vám prihlasovacie údaje do systému.
  3. Vyberiete si bannery, ktoré sa Vám páčia.
  4. Bannery vložíte na svoju stránku a môžete začať sledovať výšku svojich odmien.

Chcem sa stať partnerom.

Čo by ste ešte mali vedieť?

  • Platnosť cookies je 30 dní.
  • Provízie získate zo všetkých nákupov, ktoré zákazník urobí v nasledujúcich 30 dňoch od doby, keď zbadal našu reklamu a klikol na ňu.
  • Spoľahlivý prevádzkovateľ siete – spoločnosť VIV NETworks, s.r.o. je prevádzkovateľom verejnej siete Commission Junction™ na trhoch SR, ČR a v Maďarsku. Partneri uzatvárajú zmluvný vzťah s Commission Junction, ktorý poskytuje unikátnu a presnú technológiu. VIV NETworks, s.r.o. vypláca provízie prostredníctvom CJ a poskytuje podporu partnerom Affiliate programu ZOOT.sk.