Blogerky volia trendy jesene a zimy: Mix materiálov

Blogerky volia trendy jesene a zimy: Mix materiálov

 Kolekcia končí za 0:00:00

Viac o kolekcii

Tento týždeň sme na fashion talku predstavili našim najobľúbenejším blogerkám, ako bude vyzerať v nasledujúcich mesiacoch zbierka topánok každého, kto sa zaujíma o aktuálne trendy. V podstate stačí nakúpiť OJJU – našu vlastnú značku vyrábanú v Španielsku, Taliansku a na Slovensku a navrhovanú v susednom Česku na pražskom Smíchově. Alžbetu Málkovú, majiteľku módneho blogu „A Beholder“, zaujal najviac mix materiálov a vzorov, ktorý sa na topánkach objavuje viac ako kedykoľvek predtým. Lesklá koža / semiš, jednoliata farba / hadí vzor, hladká guma / perforovaný povrch. Tento rok je čas to trochu pretrepať a premiešať. A pozor, mix dávno neznamená nevkus, presvedčte sa sami.

Skladom

Potvrdiť

Značka

Potvrdiť

Veľkosť

Všetky kúsky meriame a prispôsobujeme na ZOOTiu veľkosť. Ako to?

Občas sa veľkosti u jednotlivých značiek líšia od tých reálnych. My ich dôkladne premeriavame a zjednocujeme tak, aby vám všetko dokonale sedelo. Ako to?

Topánky

  • Väčšie

Potvrdiť

Farba

Potvrdiť

Cena

Potvrdiť

Radenie

Potvrdiť

Nie som úplne lodičkový typ. Potrebujem behať, otáčať sa, niekedy sa rýchlo zastaviť a bežať na druhú stranu, pretože sa starám o sociálne siete niekoľkých značiek naraz. Stretnete ma teda väčšinou v slip-onoch. Ale v tejto jesennej kolekcii som našla topánky, ktoré by ma asi prehovorili vziať si ich na nejaký ten červený koberec. Mixovanie materiálov ma zaujalo hlavne preto, že vďaka nemu môžem nosiť svoj obľúbený all black outfit a nebudem vyzerať ako strašidlo :)

Alžbeta, blogerka A Behol