TRENDY: Jeden muž - tri bundy!

TRENDY: Jeden muž - tri bundy!

 Kolekcia končí za 0:00:00

Viac o kolekcii

1. Trendsetter!
Všetko sa (nám) raz vráti, rovnako ako sa (nám) vrátila sláva tejto bundy s kožušinovým golierom. Hlavné pravidlo je - šál vymeniť napríklad za rolák a zimu za úsmev. Náš tip: tieto bundy bývajú väčšinou kratšie, preto si nezabudnite obliecť tielko či dlhý svetrík. Vyzerá to super a určite neprechladnete. Všetky tieto štýlové bundy nájdete pokope v tejto kolekcii stvorenej pre mužov, ktorí udávajú štýl.
 
2. Kráľ hôr!
Chystáte sa na pánsku jazdu alebo romantický víkend vo dvojici? Bojujte proti zime - VRSTVITE! Čím viac, tým lepšie. Trendy nepustia, už dávno neplatí, že bunda je najvrchnejšia časť odevu. Dnes sa nosí bunda na sveter. Sveter na sveter. Bunda na bundu. Rada starých mám predsa znie: lepšie je sa vyzliecť, ako sa spotiť!

3. Klasika!
K svojmu pohodliu potrebujete len základé farby, ako sú čierna, sivá, tmavomodrá a jediný vzor, ktorý si doprajete, sú prúžky? Na tom nie je nič zlé - ste jednoducho klasik. Nevadí, že nemáte čas premýšľať nad rôznymi farebnými kombináciami, viete len, že potrebujete teplo a komfort. Presne to nájdete v tejto kolekcii.

Skladom

Potvrdiť

Značka

Potvrdiť

Pohlavie

Potvrdiť

Veľkosť

Potvrdiť

Farba

Potvrdiť

Kategória

Pre ženy

Pre mužov

Potvrdiť

Cena

Potvrdiť

Radenie

Potvrdiť

Poďte sa inšpirovať!

Biba, Collection Maker