Pracujte s nami

Výdejce Radosti

Bavilo by vás předávat radost z online světa do toho opravdového?
ZOOT stále roste, a proto sháníme nové kolegy, co s námi budou rozdávat radost.

Co budete dělat?

  • přebírat balíčky dovezené z našeho skladu, vydávat je zákazníkům
  • povídat si s lidmi a pomáhat jim, když budou potřebovat poradit se svým stylem
  • občas klikat, přeci jen jsme e-shop
  • starat se o to, aby výdejna byla krásná, protože chceme, abyste se v ní vy i zákazníci cítili jako doma

Jací byste měli být?

  • milí, veselí, komunikativní s věčným úsměvem na tváři
  • předchozí zkušenost s e-shopem či prací na prodejně bude vaší výhodou, ale hlavně vás to musí bavit

Co Vám můžeme nabídnout?

  • dlouhodobou spolupráci
  • neformální přátelský kolektiv, příjemné prostředí
  • práci v uznávané módní společnosti
  • zaměstnanecké slevy

Pokud máte pocit, že to je Vaše práce snů, neváhejte a pošlete nám něco o sobě (třeba životopis).
Těšíme se na Vás!

Pracovník, pracovnice skladu

ZOOT, to je největší výběr módy online. Mladá, dynamická a kreativní společnost bojující proti monopolu velkých značek, proti neosobním nákupním centrům a obchodům diktujícím, co nosit a kým být. Co dělá věci jinak a hlavně - s radostí.

Pracovní náplň:

  • práce s elektronickou čtečkou
  • ruční balení a expedice zboží
  • příjem zboží na sklad
  • vyskladňování zboží na základě objednávek
  • manipulace se zbožím v rámci skladu

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou nebo výuční list
  • čístý trestní rejstřík
  • uživatelská znalost PC
  • ochotu pracovat na směny
  • přesnost, flexibilita
  • spolehlivost, loajalita, poctivost
  • manuální zručnost
  • schopnost samostatné práce, vysoké pracovní nasazení
  • schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • nástup dle dohody
  • výborný mladý kolektiv
  • systém zaměstnaneckých výhod
  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce - Říčany u Prahy
Průvodní dopis a CV posílejte na martina.kotisova@zoot.cz.