Prejsť na obsah >

Prejsť na hlavnú ponuku >

VRÁTENIE ZDARMA do 90 dníDOPRAVA ZDARMA pre všetkých

+421 948 723 678PO-PIA 9-18

navigation.web.title:

Viac ako 1000 kúskov za POLOVICU! Začnite loviť, kým vás niekto nepredbehne! OBJAVIŤ >

Pracujte s nami

Buying coordinator/Senior Product manager

Your job duties:

  • Develop, lead and execute purchasing strategies in respect with given budgets
  • Responsible for product development lifecycle and information according to technical and design requirements, profitability terms, timing and execution processes, within Brand specifications frame to ensure company new collection goals and terms.
  • Guarantees the complete oversight and timing of the product development process for the creation of the global collection;
    • Organizes meetings in the product development calendar, starting from the Debriefing session to the delivery of the first set of samples;
    • Preparation of all documentation necessary to enhance the launch of the collections (including PDM);
    • Maintains the progress of the product development plan reporting to the Head of each Department critical paths; proposing solutions and measures designed to ensure the deadlines established in the product development calendar with the objective to achieve quality and cost;
  • Provides proactive supportive management to the Brand, ensuring the information is always current and available to the entire team;
  • Manages the extra requests from the Brand for the development of prototypes;
  • Remains up to date on current trends in styles, materials, colors, technologies and processes, also exploring outside the eyewear industry; Including sales figures of the various Brands;
  • Interfaces continuously with suppliers, researching centers and other players relevant to find out new solutions, technologies, methodologies, to test and submit for approval to the head of the Department.

Your background:

  • Experience in similar position in fashion industry is a must
  • Fluent English
  • Good knowledge of fashion market in Europe
  • Great analytical skills
  • Strong leadership

What we offer:

  • Good salary
  • Interesting role in dynamic startup
  • Friendly environment a open-minded approach
  • Lots of space for own ideas & projects
  • Some interesting benefits :-)

Soudns good? Send us a motivation letter and CV to chcidozootu@zoot.cz.

Výdejce Radosti

Bavilo by vás předávat radost z online světa do toho opravdového?
ZOOT stále roste, a proto sháníme nové kolegy, co s námi budou rozdávat radost.

Co budete dělat?

  • přebírat balíčky dovezené z našeho skladu, vydávat je zákazníkům
  • povídat si s lidmi a pomáhat jim, když budou potřebovat poradit se svým stylem
  • občas klikat, přeci jen jsme e-shop
  • starat se o to, aby výdejna byla krásná, protože chceme, abyste se v ní vy i zákazníci cítili jako doma

Jací byste měli být?

  • milí, veselí, komunikativní s věčným úsměvem na tváři
  • předchozí zkušenost s e-shopem či prací na prodejně bude vaší výhodou, ale hlavně vás to musí bavit

Co Vám můžeme nabídnout?

  • dlouhodobou spolupráci
  • neformální přátelský kolektiv, příjemné prostředí
  • práci v uznávané módní společnosti
  • zaměstnanecké slevy

Pokud máte pocit, že to je Vaše práce snů, neváhejte a pošlete nám něco o sobě (třeba životopis).
Těšíme se na Vás!

Senior PHP Developer

Jak ZOOT postupně roste, nároky na vývoj a údržbu jeho systémů se přirozeně zvyšují.
Už to není jen o udržení eshopu s výrazně rostoucí návštěvností v běhu a hledání cest, jak umožnit průchod objednávky správnými stavy, jejich expedici ze skladu a vydání na výdejnách.

Začínáme stavět další generaci jednotlivých softwarových celků a vymýšlet, jak lépe pracovat s daty a celý proces zefektivnit. K tomu máme další zajímavé plány, o kterých dokážeme celé hodiny vyprávět.

Zároveň v ZOOTu snad není oddělení, které by nepotřebovalo kontinuální podporu vývojářů a dalších IT profesí a tak se snažíme našim krásným kolegyním vyjít maximálně vstříc.

Pro tuto misi hledáme do našeho týmu vývojáře pro e-shop (zoot.cz) a další související projekty.

Požadujeme

výbornou znalost a dlouhodobé zkušenosti s PHP, MySql, OOP a ochotu experimentovat s novými technologiemi, určitě uplatníte případné zkušenosti s následujícími:

  • Nginx
  • Elasticsearch
  • Neo4j
  • Memcache
  • Symfony2
  • HTML, CSS, JS
  • GIT
  • API třetích stran (Google, FB, ...)

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci v uznávané módní společnosti v Praze
  • Neformální a přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost být součástí velkého projektu
  • Zaměstnanecké slevy a jiné benefity

V případě zájmů prosím zašlete Vaše CV a krátký motivační dopis na adresu chcidozootu@zoot.cz

Pracovník, pracovnice skladu

ZOOT, to je největší výběr módy online. Mladá, dynamická a kreativní společnost bojující proti monopolu velkých značek, proti neosobním nákupním centrům a obchodům diktujícím, co nosit a kým být. Co dělá věci jinak a hlavně - s radostí.

Pracovní náplň:

  • práce s elektronickou čtečkou
  • ruční balení a expedice zboží
  • příjem zboží na sklad
  • vyskladňování zboží na základě objednávek
  • manipulace se zbožím v rámci skladu

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou nebo výuční list
  • čístý trestní rejstřík
  • uživatelská znalost PC
  • ochotu pracovat na směny
  • přesnost, flexibilita
  • spolehlivost, loajalita, poctivost
  • manuální zručnost
  • schopnost samostatné práce, vysoké pracovní nasazení
  • schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • nástup dle dohody
  • výborný mladý kolektiv
  • systém zaměstnaneckých výhod
  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce - Říčany u Prahy
Průvodní dopis a CV posílejte na martina.kotisova@zoot.cz.

Hore

layout.footer.loading

Chcete byť medzi prvými, ktorí sa dozvedia o tajných akciách?

Otvoriť

Buďte medzi prvými, ktorí vedia o špeciálnych zľavách a tajných akciách.