Najlepšie akcie nájdete v našej appke.
Otvoriť
Právě teraz -20 % EXTRA na vybrané módne kúsky | Kód: 20ZOOT | Cesta k nim vedie tadiaľto >>>-20 % EXTRA na vybrané módne kúsky| Kód: 20ZOOT >>>

ZOOT.

Hovoríte si, čo sa to deje? Čo sa spája, prečo sa spája a ako to ako všetko bude? Žiadnu paniku... Bude to fajn a spolu nám to pristane!

EŠTE VIAC ZNAČIEK NA JEDNOM MIESTE

Váš obľúbený UrbanStore nekončí - len sa v januári spojíme s väčším a možno aj o niečo známejším ZOOTom. Spájame nielen sily, ale aj sklady a tak nielenže neprídete o svoje obľúbené značky, na ktoré ste boli zvyknutí, ale budete môcť vyberať zo stoviek nových značiek a štýlových kúskov.


EŠTE LEPŠIE AKCIE A ZĽAVY

Budete mať prvý prístup k ešte lepším akciám, zľavám a výhodám. A tie najlepšie nájdete v novej ZOOTej aplikácii alebo vo svojom e-maile.

Pýtate sa prečo? Chceme vám dopriať prehľadnejšie, pohodlnejšie a zábavnejšie nákupy. A to všetko sa nám podarí spoločne so ZOOTom. Na vlastnej koži ste si to mohli už vyskúšať v predajniach v Prahe a Brne, ktoré sú už v novom kabátiku. V tom ZOOTím.


UŽ TAM BUDEME?

UrbanStore sa definitívne presťahuje a presmeruje na ZOOT.sk v januári. A pretože každé sťahovanie je zdĺhavé a náročne, je najlepšie s ním začať čo najskôr… Poďte si vyskúšať a vychutnávať všetky nové výhody už teraz.


ČO VÁS ČAKÁ NA ZOOTE?

  • Mobilná aplikácia, vďaka ktorej môžete mať najlepšie akcie a všetky svoje nákupy vo vrecku.
  • 6 ZOOT.kabínok po celej republike, v ktorých si môžete svoje objednávky pri vyzdvihnutí rovno vyskúšať a vziať si jednoducho to, čo vám naozaj padne a čo si zamilujete.
  • Na vrátenie objednaných kúskov máte až 60 dní.
  • A množstvo ďalších akcií a výhod, ktoré je najlepšie zažiť na vlastnej koži, než si o nich len čítať - ZOOT vám jednoducho pristane!