Výprodej

ZOOT.

Info o kreditech

Čo sú kredity a na čo sú dobré?

Kredity fungujú ako peniaze, ktorými môžete platiť svoje objednávky na ZOOTe. Rozdávame ich v rámci špeciálnych akcií alebo k vám putujú ako hodnota vráteného tovaru. Zbierať ich môže len prihlásený používateľ.

Akú majú hodnotu?

1 kredit = 1 €. Jednoduchá matematika.

Na čo ich môžem uplatniť?

Na úplne celý ZOOT (okrem darčekových poukazov), takže aj na zľavnené kúsky a partnerský predaj. Objednávku vám zľavnia až do výšky 100 % jej ceny.

Počet kreditov, ktoré môžete uplatniť na danú objednávku, sa vám vždy zobrazí v 1. kroku košíka. Na Výdajni vám aktuálnu výšku uplatnených kreditov oznámime pri platení.

Ako je to s vrátením peňazí za objednávku, na ktorú boli uplatnené kredity?

Najskôr sa vždy vracajú uplatnené kredity, až potom peniaze.

Príklad1: Kúpite si dve tričká – každé za 20 €. Na objednávku uplatníte 10 kreditov, takže v skutočnosti zaplatíte 30 €. V prípade, že jedno tričko vrátite, my najskôr odrátame tých 10 kreditov a vrátime vám 10 €. Ak vrátite aj druhé tričko, dostanete späť zvyšných 20 € – vráti sa vám celá čiastka, ktorú ste pôvodne zaplatili.

Príklad2: Kúpite si topánky za 40 € a na objednávku uplatníte 40 kreditov. Reálne ste zaplatili 0 €, tým pádom sa vám pri vrátení topánok nevrátia peniaze, ale 40 kreditov.

Môžem si vybrať, či chcem vrátiť peniaze, alebo kredity?

Áno, pri vrátení kúskov zaplatených peniazmi si môžete vybrať, či chcete hodnotu tovaru vrátiť v peniazoch, alebo v kreditoch. Kredity sa ale nikdy nemôžu premeniť na peniaze.