touch

touch me.

Pre milovníčky triezveho minimalizmu a neodolateľne mäkkých materiálov.

Pri zrode značky touch me. stáli dve odhodlané bojovníčky proti chaosu vzorov a tvarov so slabosťou pre kardigány – Pavla a Štepánka. A ich zbrane? Pohodlie, rozmanitosť, hra, vášeň a ženská roztomilosť.

touch me. je o ôsmich farbách, ktoré nikdy nevyblednú. O živom dizajne, stovkách strihov, šetrnosti k životnému prostrediu a v neposlednom rade o priamočiarej a ľahko kombinovateľnej móde do každého počasia. Pričom hlavným výrobným motívom je láska, s ktorou vzniká každý nový kúsok.

Skladom

Potvrdiť

Veľkosť

Všetky kúsky meriame a prispôsobujeme na ZOOTiu veľkosť. Ako to?

Občas sa veľkosti u jednotlivých značiek líšia od tých reálnych. My ich dôkladne premeriavame a zjednocujeme tak, aby vám všetko dokonale sedelo. Ako to?

Základné dámske veľkosti

  Potvrdiť

  Farba

  Potvrdiť

  Kategória

  Pre ženy

  Potvrdiť

  Cena

  Potvrdiť

  Radenie

  Potvrdiť

  Čierne svetrové šaty s véčkovým výstrihom a zaväzovaním touch me.Čierne svetrové šaty s véčkovým výstrihom a zaväzovaním touch me.

  Čierny zavinovací kardigán so zaväzovaním touch me.Čierny zavinovací kardigán so zaväzovaním touch me.

  Modrý zavinovací kardigán so zaväzovaním touch me.Modrý zavinovací kardigán so zaväzovaním touch me.

  Čierny dlhý kardigán s vreckami touch me. SimplyČierny dlhý kardigán s vreckami touch me. Simply

  Sivý dlhý kardigán s vreckami touch me. SimplySivý dlhý kardigán s vreckami touch me. Simply

  Čierny kardigán s odnímateľným opaskom na zaväzovanie touch me. CaroČierny kardigán s odnímateľným opaskom na zaväzovanie touch me. Caro

  Sivý zavinovací kardigán so zaväzovaním touch me.Sivý zavinovací kardigán so zaväzovaním touch me.

  Sivé skrátené tepláky s vysokým pásom touch me.Sivé skrátené tepláky s vysokým pásom touch me.

  Čierne skrátené tepláky s vysokým pásom touch me.Čierne skrátené tepláky s vysokým pásom touch me.

  Modrý dlhý kardigán s vreckami touch me. SimplyModrý dlhý kardigán s vreckami touch me. Simply

  Tmavofialové svetrové minišaty s dlhým rukávom a zaväzovaním touch me.Tmavofialové svetrové minišaty s dlhým rukávom a zaväzovaním touch me.

  Sivé svetrové šaty s véčkovým výstrihom a zaväzovaním touch me.Sivé svetrové šaty s véčkovým výstrihom a zaväzovaním touch me.

  Krémové svetrové minišaty s dlhým rukávom a zaväzovaním touch me.Krémové svetrové minišaty s dlhým rukávom a zaväzovaním touch me.

  Tmavofialový kardigán s odnímateľným opaskom na zaväzovanie touch me. CaroTmavofialový kardigán s odnímateľným opaskom na zaväzovanie touch me. Caro

  Čierne svetrové minišaty s dlhým rukávom a zaväzovaním touch me.Čierne svetrové minišaty s dlhým rukávom a zaväzovaním touch me.

  Sivý voľný sveter s okrúhlym výstrihom touch me. Pocahontas VibeSivý voľný sveter s okrúhlym výstrihom touch me. Pocahontas Vibe

  Čierny voľný sveter s okrúhlym výstrihom touch me. Pocahontas VibeČierny voľný sveter s okrúhlym výstrihom touch me. Pocahontas Vibe

  Sivá čiapka touch me.Sivá čiapka touch me.

  Sivé svetrové šaty so zaväzovaním touch me.Sivé svetrové šaty so zaväzovaním touch me.

  Modrá čiapka touch me.Modrá čiapka touch me.

  Čierne svetrové šaty so zaväzovaním touch me.Čierne svetrové šaty so zaväzovaním touch me.

  Tmavofialové svetrové šaty s véčkovým výstrihom a zaväzovaním touch me.Tmavofialové svetrové šaty s véčkovým výstrihom a zaväzovaním touch me.

  Modré svetrové minišaty s dlhým rukávom a zaväzovaním touch me.Modré svetrové minišaty s dlhým rukávom a zaväzovaním touch me.

  Modrý voľný sveter s okrúhlym výstrihom touch me. Pocahontas VibeModrý voľný sveter s okrúhlym výstrihom touch me. Pocahontas Vibe

  Krémový voľný sveter s okrúhlym výstrihom touch me. Pocahontas VibeKrémový voľný sveter s okrúhlym výstrihom touch me. Pocahontas Vibe