Marks & Spencer
Minisukňa áčkového strihu so semišovým vzhľadom Marks & Spencer modrá
Veľkosti sú uvedené v EU číslovaní.
Kód produktu: 1355501-494
Dovozca: USDistribution s.r.o., U Hvězdy 1451/4 162 00, Praha 6, Česká Republika, info@usdistribution.cz
Ceny za dopravu: (Pri nákupe nad 65 € máte dopravu zadarmo)
| Štandard | Doprava | Dobierka |
|---|---|---|
| Osobný odber Packeta.sk | 3 € | 1,5 € |
| Kuriér Slovenskej Pošty | 4,5 € | 1,5 € |
| DPD | 4,5 € | 1,5 € |
Informáciu o dostupnosti produktu uvádzame pri výbere veľkosti
Tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu. Peniaze vám pošleme bez zbytočného zdržania. V prípade vrátenia celej objednávky vám pošleme aj čiastku za poštovné, ak bolo v pôvodnej objednávke uhradené.
Tovar môžete vrátiť do 30 dní bez udania dôvodu.
Zaujímajú Vás podrobnosti o tomto výrobku? Napíšte nám.
Minisukňa áčkového strihu so semišovým vzhľadom Marks & Spencer modrá
Zavinovacia asymetrická džínsová midi sukňa z čistej bavlny Marks & Spencer námornícka modrá
Midi sukňa áčkového strihu s krajkou a vysokým podielom bavlny Marks & Spencer modrá
Dámska bežecká sukňa Kilpi TITICACA-W Tmavo modrá
Sukňa lyocell modrá Moodo
Sukňa lyocell modrá Moodo
Midi sukňa modrá Moodo
Tmavomodrá dámska sukňa ORSAY
Modrá mini sukňa s páskom Moodo
Jednoduchá sukňa z lyocelovej látky Moodo
Lyocellová sukňa s kvetinovým potlačou Moodo
Džínsová sukňa s vysokým pásom Moodo
Džínsová maxi sukňa s gombíkmi GAP
Dámska zateplená sukňa Kilpi TANY-W Tmavomodrá
Tmavomodrá dámska úpletová sukňa ORSAY
Dámska zateplená sukňa Kilpi TANY-W Tmavomodrá
Dámska outdoorová sukňa Kilpi ANA-W Tyrkysová
Džersejová minisukňa áčkového strihu Marks & Spencer námorná modrá
Žerzejová puzdrová sukňa po kolená Marks & Spencer námorná modrá
Dámska sukne Under Armour UA Links Woven Skort
Dámska sukne Under Armour UA Empower Skort-WHT
Dámska sukne Under Armour UA Drive Woven Skort-BLU
Dámske šaty Under Armour Motion Dress
Dámska sukne Under Armour UA Drive Woven Skort
Dámska sukne Under Armour UA Drive Skort
Dámska sukne Under Armour UA Links Woven Skort
Dámska sukne Under Armour UA Links Woven Skort
Links Sukňa
Exkluzívne ponuky, novinky, zľavy.