Marks & Spencer
Čipková priehľadná podprsenka Jasmine, plný košíček, s kosticami (F–H) Marks & Spencer čierna
Veľkosti sú uvedené v EU číslovaní.
Kód produktu: 6011153-001
Dovozca: USDistribution s.r.o., U Hvězdy 1451/4 162 00, Praha 6, Česká Republika, info@usdistribution.cz
Ceny za dopravu: (Pri nákupe nad 65 € máte dopravu zadarmo)
| Štandard | Doprava | Dobierka |
|---|---|---|
| Osobný odber Packeta.sk | 3 € | 1,5 € |
| Kuriér Slovenskej Pošty | 4,5 € | 1,5 € |
| DPD | 4,5 € | 1,5 € |
Informáciu o dostupnosti produktu uvádzame pri výbere veľkosti
Tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu. Peniaze vám pošleme bez zbytočného zdržania. V prípade vrátenia celej objednávky vám pošleme aj čiastku za poštovné, ak bolo v pôvodnej objednávke uhradené.
Tovar môžete vrátiť do 30 dní bez udania dôvodu.
Zaujímajú Vás podrobnosti o tomto výrobku? Napíšte nám.
Čipková priehľadná podprsenka Jasmine, plný košíček, s kosticami (F–H) Marks & Spencer čierna
Bezšvová podprsenka bez kostic s tvarom tela Marks & Spencer čierna
Bezšvové topy s výstrihom do V, 3 ks Marks & Spencer čierna
Skrátená športová trojuholníková podprsenka bez kostic Marks & Spencer čierna
Stredne spevňujúca športová podprsenka s géľom druhej kože Marks & Spencer čierna
Tehotná neviditeľná Body Invisibles™ dojčiaca podprsenka bez kostic (A–H) Marks & Spencer čierna
Telová podprsenka so zmenšujúcim efektom, kosticami a čipkou, vel. (C–H) Marks & Spencer čierna
Čipková push-up dekoltová podprsenka Jasmine s kosticami, (vel. A–E) Marks & Spencer čierna
Neviditeľná Body Invisibles™ podprsenka s polovičnými košieľmi s kosticami, (A-E) Marks & Spencer čierna
Čipková podprsenka Body s kosticami a polovičnými košieľmi (A-E) Marks & Spencer čierna
Neviditeľná podprsenka s plnými košieľmi bez kostic, vel. A–E Marks & Spencer čierna
Dekoltová podprsenka bez kostic s vysokým podielom bavlny, veľkosť A–E, 3 kusy v balení Marks & Spencer čierna
Podprsenka Amelia so zmenšujúcim efektom, s kosticami a čipkou, vel. (C–H) Marks & Spencer čierna
Čipková podprsenka Jasmine, plný košieľ, bez kostic (A–E) Marks & Spencer čierna
Neviditeľná Body Invisibles™ dekoltová push-up podprsenka s kosticami, (A–E) Marks & Spencer čierna
Dámska podprsenka Gina vystužená s kosticami čierna
Exkluzívne ponuky, novinky, zľavy.