Marks & Spencer
Elastické formálne nohavice klasického strihu Marks & Spencer zelená
Veľkosti sú uvedené v EU číslovaní.
Kód produktu: 12291962_Olive_Night
Dovozca: BESTSELLER Handels GmbH, Sieveringerstraße 245, 1190 Wien, AUSTRIA, customerportalat@bestseller.com
Ceny za dopravu: (Pri nákupe nad 65 € máte dopravu zadarmo)
| Štandard | Doprava | Dobierka |
|---|---|---|
| Osobný odber Packeta.sk | 3 € | 1,5 € |
| Kuriér Slovenskej Pošty | 4,5 € | 1,5 € |
| DPD | 4,5 € | 1,5 € |
Informáciu o dostupnosti produktu uvádzame pri výbere veľkosti
Tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu. Peniaze vám pošleme bez zbytočného zdržania. V prípade vrátenia celej objednávky vám pošleme aj čiastku za poštovné, ak bolo v pôvodnej objednávke uhradené.
Tovar môžete vrátiť do 30 dní bez udania dôvodu.
Zaujímajú Vás podrobnosti o tomto výrobku? Napíšte nám.
Elastické formálne nohavice klasického strihu Marks & Spencer zelená
Nohavice s rovnými nohavicami Marks & Spencer zelená
Slim fit chino nohavice The Ultimate Marks & Spencer zelené
Nohavice, úzky strih Marks & Spencer zelená
Rovné tepláky Ultimate s vysokým podielom bavlny Marks & Spencer zelená
Strečové chino nohavice regular fit Marks & Spencer zelené
Pánske nohavice s nákladovými vreckami a lemom nohavíc - tmavo olivovo zelené V1 P1526 Ombre Clothing
Pánske tepláky s prešívaním a zipom na nohaviciach - olivové V3 P1529 Ombre Clothing
Pánske nohavice JOGGERY s cargo vreckami na zips - khaki V1 OM-PAJO-0290 Ombre Clothing
Pánske tepláky JOGGER s vreckami na stehnách a kontrastnými vsadkami - olivová V5 OM-PASK-0222 Ombre Clothing
Pánske teplákové nohavice s lemovaním a žebrovaním na nohavicích - olivová V2 P1519 Ombre Clothing
Pánske nohavice REGULAR s cargo vreckami - olivová farba V2 P1515 Ombre Clothing
Pánske nohavice REGULAR s cargo vreckami - tmavo olivovo zelené V1 P1515 Ombre Clothing
Pánske chino nohavice na mieru - olivové V3 O1523 Ombre Clothing
Pánske chino nohavice REGULAR FIT s jemnou štruktúrou - tmavo zelené V4 P1518 Ombre Clothing
Cargo nohavice Nocadroi
Pánske bavlnené tepláky BASIC s nepodšitou nohavicou - zelené V3 OM-PABS-0304 Ombre Clothing
Pánske nohavice chino REGULAR FIT - khaki V3 OM-PACP-0293 Ombre Clothing
Pánske nohavice cargo s rovnými nohavicami a vreckami na zips - olivová farba V2 P1517 Ombre Clothing
Pánske cargo nohavice crockery
Pánske cargo nohavice black
Exkluzívne ponuky, novinky, zľavy.