Marks & Spencer
Neviditeľná podprsenka s plnými košieľmi bez kostic, vel. A–E Marks & Spencer biela
Neviditeľná podprsenka s plnými košieľmi bez kostic, vel. A–E Marks & Spencer biela
Neviditeľná podprsenka s plnými košieľmi bez kostic, vel. A–E Marks & Spencer čierna
Hladká podprsenka bez kostic, vel. A–E, 3 ks v balení Marks & Spencer sivá
Košeľa z čistého ľanu Marks & Spencer biela
Neviditeľná podprsenka s plnými košieľmi bez kostic, vel. A–E Marks & Spencer béžová
Neviditeľná podprsenka s plnými košieľmi bez kostic, vel. A–E Marks & Spencer ružová
Kruhové midi šaty na ramienka, s rozdeľujúcim zdobením a štvorcovým výstrihom Marks & Spencer zelená
Nabrané midi šaty s kvetinovou potlačou a väzbou Marks & Spencer zelená
Dekoltová podprsenka bez kostic s vysokým podielom bavlny, veľkosť A–E, 3 kusy v balení Marks & Spencer čierna
Hladká podprsenka Body Soft™ s kosticicami a plnými košíčkami, veľ. A–E Marks & Spencer biela
Saténové midaxi natiahnuté šaty s oválnym výstrihom Marks & Spencer zelená
Čipková podprsenka s hlbokým výstrihom Ida bez kostíc (A-E) Marks & Spencer modrá
Balkonová podprsenka Rosalie s kosticami, hodvábom a čipkou (F–GG) Marks & Spencer ružová
Čipková podprsenka Jasmine, polovičný košieľ, s kosticami (A–E) Marks & Spencer červená
Čipková podprsenka s hlbokým výstrihom Ida s kosticami, vel. A–E Marks & Spencer modrá
Texturovaný top so štvorcovým výstrihom a bohatou bavlnou Marks & Spencer žltá
Top úzkeho strihu, z čistej bavlny Marks & Spencer biela
Balkonová podprsenka Rosalie s kosticami, hodvábom a čipkou (A–E) Marks & Spencer ružová
Čipková podprsenka Jasmine, plný košieľ, bez kostic (A–E) Marks & Spencer čierna
Texturovaný top so štvorcovým výstrihom a bohatou bavlnou Marks & Spencer biela
Ginghamové pyžamové šortky Seersucker z čistej bavlny Marks & Spencer červená
Vyšívané popelínové pyžamové nohavice z čistej bavlny Marks & Spencer biela
Kockovaná košeľa s vysokým podielom ľanu Marks & Spencer hnedá
Košeľa s textúrou a vysokým podielom bavlny a примesou ľanu Marks & Spencer biela
Podprsenka Rosalie so zmenšujúcim efektom, kosticami, hodvábom a čipkou (C–G) Marks & Spencer ružová
Podprsenka Rosalie s plnými košíčkami a kosticami, s hodvábom a čipkou (A–E) Marks & Spencer ružová
Zdobené rebrované tielko s vysokým podielom bavlny Marks & Spencer biela
Texturovaný top so štvorcovým výstrihom a bohatou bavlnou Marks & Spencer zelená
Pruhované pyžamové nohavice so širokými nohavicami zo 100 % bavlny Marks & Spencer červená
Pyžamové nohavice so širokými nohavicami, z čistej bavlny Marks & Spencer ružová
Košeľa s textúrou a vysokým podielom bavlny a примesou ľanu Marks & Spencer hnedá
Čipková dekoltová podprsenka Ida s kosticami, vel. A–E Marks & Spencer zelená
Vysoko strihaté nohavičky Boston z mikrovlákna bez viditeľných lemov Marks & Spencer modrá
Rebrovaný tielkový top s vysokým podielom bavlny, úzky strih Marks & Spencer sivá
Rebrovaný tielkový top s vysokým podielom bavlny, úzky strih Marks & Spencer hnedá
Spodné časti žerzejového pyžama so širokými nohavicami Marks & Spencer hnedá
Krátka pruhovaná košieľka z čistej bavlny Marks & Spencer modrá
Pruhovaná košeľa z čistého ľanu Marks & Spencer modrá
Podprsenka Amelia s čipkou, plný košíček, s kosticami (A–E) Marks & Spencer béžová
Čipková podprsenka Ida bez kostíc (A–E) Marks & Spencer biela
Prémiová vesta so štvorcovým výstrihom Marks & Spencer čierna
Rebrovaný tielkový top s vysokým podielom bavlny, úzky strih Marks & Spencer modrá
Nočná košeľa s golierom, z čistej bavlny Marks & Spencer modrá
Pruhovaná pyžamová košeľa z čistej bavlny Marks & Spencer červená
Pruhovaná plážová košeľa s dlhým rukávom z čistej bavlny Marks & Spencer modrá
Plážová košeľa s krátkymi rukávmi s potlačou, z čistej bavlny Marks & Spencer viacfarebná
Podprsenka Ida typu balconette s kosticami a čipkou (A–E) Marks & Spencer zelená
Predĺžená balkonová podprsenka Leah s výšivkou a kosticami (A–E) Marks & Spencer ružová
Rebrovaný tielkový top s vysokým podielom bavlny, úzky strih Marks & Spencer oranžová
Pruhovaná pletená skrátená vesta s výstrihom do V Marks & Spencer smotanová
Pruhovaná tkaná krátka pyžamová súprava s košeľkovým topom Marks & Spencer ružová
Pruhovaná tkaná krátka pyžamová súprava s košeľkovým topom Marks & Spencer modrá
Pruhovaná texturovaná ležérna košeľa Marks & Spencer modrá
Čipková priehľadná podprsenka Jasmine, plný košíček, s kosticami (F–H) Marks & Spencer čierna
Podprsenka Amelia s čipkou, plný košíček, s kosticami (A–E) Marks & Spencer ružová
Tkané pruhované pyžamové šortky z čistej bavlny Marks & Spencer modrá
Pruhované pyžamové šortky z čistej bavlny Marks & Spencer ružová
Pletená skrátená vesta s výstrihom do V Marks & Spencer čierna
Plážová košeľa z dvojitej tkaniny, z čistej bavlny Marks & Spencer biela
Vyšívaná podprsenka Ianthe bez kostíc (A–E) Marks & Spencer zelená
Čipková podprsenka Savannah s kosticami a polovičnými košíčkami (A-E) Marks & Spencer hnedá
Pruhované pyžamové šortky z čistej bavlny Marks & Spencer ružová
Pruhovaná nočná košeľa z popelínu a čistej bavlny Marks & Spencer modrá
Čipková halienka Nolana Marks & Spencer hnedá
Rebrované pyžamové nohavice s vysokým obsahom modalu Marks & Spencer béžová
Francouzské nohavičky Nolana s čipkou Marks & Spencer hnedá
Pruhovaná pyžamová košeľa z čistej bavlny Marks & Spencer ružová
Spodné časti žersejových pyžam so širokými nohavicami Marks & Spencer čierna
Pyžamové šortky s vysokým podielom bavlny a technológiou Brushback Marks & Spencer béžová
Károvaté riasené kolové midi šaty so živôtkom Marks & Spencer hnedá
Rebrované midi šaty stĺpového strihu, s vysokým podielom bavlny Marks & Spencer čierna
Pruhované midi puzdro šaty s vysokým podielom bavlny Marks & Spencer čierna
Kaftan maxi šaty s potlačou a zdôrazneným pásom, z čistej bavlny Marks & Spencer viacfarebná
Mimoriadne mäkké priliehavé džínsy Ivy s vysokým pásom Marks & Spencer námorná modrá
Džínsy s vysokým pásom, rovnými nohavicami a mačkanou prednou stranou Marks & Spencer modrá
Rovné džínsy so stredne vysokým sedom Marks & Spencer námorná modrá
Maxi šaty so zvýrazneným pásom a zberaným ľanom Marks & Spencer hnedá
Priesvitné pruhované spevňujúce body Wear Your Own Bra Body Marks & Spencer čierna
Telovej stahovací body
Šortky mierne uvoľneného strihu s vysokým podielom lyocelu a ľanom Marks & Spencer čierna
Keper vesta so zapínaním na gombíky s vysokým podielom ľanu Marks & Spencer zelená
Rovné džínsy so stredne vysokým sedom Marks & Spencer námorná modrá
Džínsy s vysokým pásom, rovnými nohavicami a mačkanou prednou stranou Marks & Spencer námornícka modrá
Vesta s krajkovým lemom z ľanu a s vysokým podielom lyocelu Marks & Spencer čierna
Zavinovacia vesta so zaväzovaním vpredu, s ľanom Marks & Spencer krémová
Košeľové neviditeľné telo Body Invisibles™ s technológiou Flexifit™ Marks & Spencer čierna
Košeľové neviditeľné telo Body Invisibles™ s technológiou Flexifit™ Marks & Spencer biela
Rozšírené džínsy s vysokým pásom Marks & Spencer námornícka modrá
Džínsy s vysokým pásom a rozšírenými nohavicami a vreckami Marks & Spencer námornícka modrá
Kabát s motívom áut, z čistej bavlny Marks & Spencer hnedá
Trenčkot Marks & Spencer čierna
Džínsy s vysokým pásom a rozšírenými nohavicami a vreckami Marks & Spencer námornícka modrá
Džegíny s rozšírenými nohavicami Marks & Spencer námorná modrá
Krátky trenčkot s páskom a stojáčikom Marks & Spencer krémová
Trenčkot Marks & Spencer hnedá
Zúžené nohavice k článkom Marks & Spencer námornícka modrá
Zúžené nohavice k členkom Marks & Spencer čierna
Krepové nohavice so širokými nohavicami a elastickým pásom Marks & Spencer čierne
Nohavice úzkeho strihu po členky Marks & Spencer čierna
Žerzejové keprové nohavice s rovnými nohavicami Marks & Spencer čierna
Krepové nohavice so širokými nohavicami a elastickým pásom Marks & Spencer hnedá
Džegíny s rozšírenými nohavicami Marks & Spencer čierna
Krepové nohavice so širokými nohavicami a elastickým pásom Marks & Spencer námornícka modrá
Zúžené členkové nohavice Marks & Spencer snehobiele
Nohavice
Nohavice
Nohavice
Nohavice
Čierne dámske nohavice so širokými nohavicami Marks & Spencer
Dámske čierne džersejové nohavice Marks & Spencer s úzkym strihom po členky
Tmavomodré dámske nohavice Marks & Spencer
Džínsová bunda zo zmesi lyocelu Marks & Spencer námornícka modrá
Džínsová skrátená bunda s textúrou Marks & Spencer námornícka modrá
Čierne dámske džersejové nohavice s rovnými nohavicami Marks & Spencer
Džínsová skrátená bunda bez goliera s dvojitým pásom Marks & Spencer námornícka modrá
Džínsová bunda s golierom a volánmi Marks & Spencer námornícka modrá
Nohavice Palazzo s plisovaním vpredu Marks & Spencer hnedá
Nohavice Palazzo s plisovaním vpredu Marks & Spencer hnedá
Pruhovaná džínsová bunda bez goliera Marks & Spencer námornícka modrá
Tepláky ku členkom s nohavicami mrkvácového štýlu a vysokým podielom bavlny Marks & Spencer sivá
Nohavice chino z čistej bavlny s plisovaním vpredu a rovnými nohavicami Marks & Spencer béžová
Zvonové nohavice, s vysokým podielom bavlny Marks & Spencer hnedá
Skrátené nohavice do zvonu z čistej bavlny Marks & Spencer béžová
Zvonové nohavice s zavzorovaným lemom, s vysokým podielom bavlny Marks & Spencer béžová
Vyšívané nohavice so širokými nohavicami, z čistej bavlny Marks & Spencer biela
Saténové keper nohavice s pruhmi Marks & Spencer čierna
Široké uvoľnené nohavice s vysokým obsahom ľanu Marks & Spencer oranžová
Lyocelové nohavice Palazzo s bohatým plisovaním vpredu Marks & Spencer ružová
Kárované nohavice z čistého ľanu so širokými nohavicami Marks & Spencer viacfarebná
Nohavice so širokými nohavicami a plisovaním vpredu, zo zmesi ľanu Marks & Spencer viacfarebná
Zúžené nohavice ku členkom Marks & Spencer žltá
Nohavice ku členkom, s rovnými nohavicami, s vysokým podielom bavlny Marks & Spencer ružová
Nohavice po členky, s rovnými nohavicami, s vysokým podielom bavlny Marks & Spencer béžová
Voľné nohavice rovného strihu Marks & Spencer sivá
Nohavice ku členkom, s rovnými nohavicami, s vysokým podielom bavlny Marks & Spencer čierna
Nohavice po členky, s rovnými nohavicami, s vysokým podielom bavlny Marks & Spencer námorná modrá
Nohavice s rovnými nohavicami, so vzorom Marks & Spencer smotanová
Vyšívané nohavice s rovnými nohavicami s priestrihmi Marks & Spencer smotanová
Nohavice Marks & Spencer s rovnými nohavicami s elastickou čiernou
Žerzejové nohavice s rovnými nohavicami, so strečom Marks & Spencer námornícka modrá
Žerzejové nohavice úzkeho strihu ku členkom Marks & Spencer námornícka modrá
Balónové nohavice so stahovacou šnúrkou a lemom Marks & Spencer hnedá
Balónové nohavice Marks & Spencer béžová
Pruhované nohavice so širokými nohavicami s ľanom Marks & Spencer oranžová
Tepláky s manžetami, s vysokým podielom bavlny Marks & Spencer námornícka modrá
Chino nohavice so širokými nohavicami a záložkami, s vysokým podielom bavlny Marks & Spencer zelená
Skrátené nohavice do zvonu z čistej bavlny Marks & Spencer biela
Nohavice
Nohavice
Nohavice so stahovacou šnúrkou, širokými nohavicami a vysokým podielom lyocellu Marks & Spencer čierna
Zúžené nohavice ku členkom Marks & Spencer hnedá
Nohavice so ťahacou šnúrkou, širokými nohavicami a vysokým podielom ľanu Marks & Spencer námornicka modrá
Mierne zúžené nohavice s elastickým pásom s vysokým podielom ľanu Marks & Spencer čierna
Mierne zúžené nohavice s elastickým pásom s vysokým podielom ľanu Marks & Spencer béžová
Džínsy Lily úzkeho strihu so strečom Marks & Spencer čierna
Sienna strečové džínsy s rovnými nohavicami Marks & Spencer čierne
Pančuchové nohavice
Súprava dvoch párov dámskych matných samodržiacich pančúch Marks & Spencer v telovej farbe 10 DEN
Džersejová minisukňa áčkového strihu Marks & Spencer námorná modrá
Žerzejová puzdrová sukňa po kolená Marks & Spencer námorná modrá
Súprava dvoch párov dámskych bezšvových pančúch v čiernej farbe 10 DEN Marks & Spencer
Súprava dvoch párov dámskych bezšvových pančúch v béžovej farbe 10 DEN Marks & Spencer
Džínsy s voľným strihom Marks & Spencer námorná modrá
Džínsy s vysokým pásom a širokými nohavicami Marks & Spencer námorná modrá
Minisukňa s kontrastnými paspulkami zo zmesi ľanu Marks & Spencer krémová
Naberaná mini sukňa áčkového strihu z čistej bavlny Marks & Spencer hnedá
Džínsy Sienna Supersoft s vysokým pásom Marks & Spencer námorná modrá
Džínsy Sienna sostrečom a rovnými nohavicami Marks & Spencer námorná modrá
Plavky s vycpávkami, zavazovaním za krk a ozdobnými korálikmi Marks & Spencer čierna
Plavky s vycpávkami, so stahovacou šnúrkou a hranatým výstrihom Marks & Spencer červená
Džínsy ku členkom strihu Mom s vysokým pásom Marks & Spencer námornícka modrá
Džínsy ku členkom strihu Mom s vysokým pásom Marks & Spencer námornícka modrá
Jemné pančuchy so strednou podporou 15 DEN, 2 páry Marks & Spencer béžová
Priehľadné pančuchové nohavice, neviditeľné, 5 DEN, 2 ks v balení Marks & Spencer béžová
Džínsy so širokými nohavicami zo zmesi lyocell™ Marks & Spencer
Plisované džínsy Palazzo s vysokým pásom Marks & Spencer námornícka modrá
Džínsy Sienna Supersoft s vysokým pásom Marks & Spencer čierna
Džínsy Sienna Supersoft s vysokým pásom Marks & Spencer námorná modrá
Dekoltové plavky s hlbokým výstrihom Marks & Spencer čierna
Plavky typu bandeau s potlačou Marks & Spencer viacfarebná
Džínsy ku členkom strihu Mom s vysokým pásom Marks & Spencer námornícka modrá
Džínsy Sienna Supersoft s vysokým pásom Marks & Spencer námorná modrá
Džínsy Sienna sostrečom a rovnými nohavicami Marks & Spencer námorná modrá
Ohrnovateľné džínsy so širokými nohavicami a vysokým pásom Marks & Spencer námornícka modrá
Ohrnovateľné džínsy so širokými nohavicami a vysokým pásom Marks & Spencer smotanová