Dorovnanie najnižšej ceny.

dorovnanie najnižšej ceny 100x100pxDOROVNANIENAJNIŽŠEJCENY

„Presne tieto tenisky som videla na nete a o 10 EUR lacnejšie!"

Tak toto vás už trápiť nemusí. Prečo? Zavádzame totiž Dorovnanie najnižšej ceny. Pokiaľ uvidíte ten istý kúsok u konkurencie lacnejší, rozdiel v cenách vám radi dorovnáme. Každý deň tak máte istotu, že si zbytočne nepriplatíte. Jediné, čo preto musíte urobiť, je napísať nám potrebné informácie (viď nižšie).

Ako funguje Dorovnanie najnižšej ceny pred vytvorením objednávky?

Ak zistíte, že vás vysnívaný kúsok predáva iný internetový obchod za nižšiu sumu, pochváľte sa vašou prácou detektíva nášmu Centru zákazníckej radosti. Ako dôkaz nám pošlite URL adresu produktu na ZOOTe a u konkurencie, a my vám jeho cenu znížime. Majte ale na pamäti, že na objednávku už nebude možné uplatniť zľavový kód ani iný poukaz.

Ako funguje Dorovnanie najnižšej ceny, ak ste už vytvorili objednávku?

Pokiaľ je vaša objednávka už odoslaná, alebo dokonca zaplatená, postup je podobný, len s tým rozdielom, že cenu dorovnáme formou poukazu na ďalší nákup. Aj pri poukaze platí, že sa nedá skombinovať s ďalšími zľavovými kódmi ani poukazmi. Pošleme vám ho po uplynutí 30-dňovej ochrannej lehoty na vrátenie tovaru.

Aké sú podmienky?

  1. Garancia sa nevzťahuje na výpredaje ani inak zľavnené kúsky a platí výhradne pre verejné ceny konkurenčných e-shopov. Žiadne klubové zľavy, ani špeciálne ponuky.
  2. Podľa Zákona na ochranu hospodárskej súťaže nesmie byť tovar predávaný pod jeho nákupnou cenou.
  3. Cenové ponuky musia byť v dobe dorovnávania platné a tovar dostupný skladom (obe v rovnaký čas). V prípade, že chcete využit Dorovnanie najnižšej ceny spätne, musíte preukázať ceny, ktoré platili v deň nákupu.
  4. Niečo za niečo – využitím tohto benefitu se lehota na vrátenie tovaru skráti z našich nadštandardných 90 na zákonných 14 dní.
  5. Chyba neplatí – do dorovnania nesmie zasiahnuť chyba tlače alebo tlačiarenského škriatka na konkurenčnom webe.
  6. Čo je slovenské, to je v hre. Na zahraničné e-shopy (a tie, ktoré majú sídlo mimo SR) sa naše Dorovnanie najnižšej ceny nevzťahuje.
  7. Porovnávané kúsky musia byť úplne rovnaké – vrátane materiálu, veľkosti, farby a ďalších parametrov a doba jeho dodania musí byť porovnateľná.
  8. Ich cena musí byť uvedená v slovenskej mene (EUR) vrátane všetkých príplatkov.
  9. Vyhradzujeme si možnosť Dorovnania najnižšej ceny neposkytnúť pri podozrení na nekalé praktiky konkurencie (špekulatívny nákup, následný opätovný predaj a iné).

Niečo nie je jasné?
Nebojte sa vyspovedať na info@zoot.sk alebo +421 948 723 678.