Marks & Spencer
Vzorované krátke ponožky Trainer Liners™, s vysokým podielom bavlny, sada 5 párov Marks & Spencer čierna
Vzorované krátke ponožky Trainer Liners™, s vysokým podielom bavlny, sada 5 párov Marks & Spencer čierna
Ponožky Spider-Man™ s vysokým podielom bavlny, 3 páry Marks & Spencer červená
Ponožky Minecraft™ s vysokým podielom bavlny, 3 páry v balení (6 malé – 7 veľké) Marks & Spencer zelená
Ponožky, 7 ks v balení (8½–12 malé – 7½–10½ veľké) Marks & Spencer sivá
Vysoké ponožky s vysokým podielom bavlny, 2 páry Marks & Spencer smotanová
Ponožky Cars™ s vysokým podielom bavlny, 3 páry v balení (6 malé – 3½ veľké) Marks & Spencer červená
Člankové ponožky Marvel™, 3 ks v balení (6 malé – 7 veľké) Marks & Spencer zelená
Ponožky s vysokým podielom bavlny, 5 párov v balení (6 malé – 7 veľké) Marks & Spencer čierna
Ponožky Lilo & Stitch™, sada 3 párov (6 malé – 7 veľké) Marks & Spencer ružová
Žebrované ponožky s mašľami a pruhmi, vysoký podiel bavlny, 4 páry (6 malé – 7 veľké) Marks & Spencer námornícka modrá
Ponožky s vysokým podielom bavlny a motívom mušlí, 4 páry (6 malé – 7 veľké) Marks & Spencer modrá
Ponožky Fun Berries, sada 4 párov (6 malé – 7 veľké) Marks & Spencer oranžová
Krátke ponožky Trainer Liners™ s technológiou Cool & Fresh™, 5 párov v balení Marks & Spencer námornicka modrá
Čierne dámske bodkované pančuchové nohavice Marks & Spencer 20 DEN
Tričko
Tričko
Jednofarebné tepláky s vysokým podielom bavlny (2–8 rokov) Marks & Spencer čierna
Jednofarebné tepláky s vysokým podielom bavlny (2–8 rokov) Marks & Spencer modrá
Mikina s vysokým podielom bavlny a grafikou listov (2–8 rokov) Marks & Spencer oranžová
Mikina s kapucňou s vysokým podielom bavlny s nápisom Fun Begins (2–8 rokov) Marks & Spencer modrá
Tričko na krk z čistej bavlny Marks & Spencer hnedá
Tričko ku krku z čistej bavlny Marks & Spencer zelená
Tričko na krk z čistej bavlny Marks & Spencer ružová
Tričko z čistej bavlny s výstrihom do V Marks & Spencer biela
Tričko z čistej bavlny s výstrihom do V Marks & Spencer námornicka modrá
Tričko na krk z čistej bavlny Marks & Spencer béžová
Ponožky Horsefeathers Jam vysoké funkčné čierne
Krátke ponožky Trainer Liners™ s vysokým podielom bavlny, 5 párov v balení (6 malé – 7 veľké) Marks & Spencer sivá
Pruhované krátke ponožky Trainer Liners™, sada 5 párov (6 malé – 7 veľké) Marks & Spencer modrá
Krátke ponožky Trainer Liners™ s vysokým podielom bavlny, 5 párov v balení (6 malé – 7 veľké) Marks & Spencer krémová