Najlepšie akcie nájdete v našej appke.
Stiahnuť
Darčeky s predstihom & bez obáv. Netrafili? Vraciate až do 15. 1. 2023Darčeky s predstihom & bez obáv. Netrafili? Vraciate až do 15. 1. 2023

ZOOT.

GAS

GAS

Spoločnosť GAS bola založená v roku 1970 so sídlom v blízkosti Vicenza v Chiuppano v srdci severovýchodného Talianska vďaka vášni a tvorivosti zakladateľa Claudio Grotto.
Od roku 1984 Grotto Spa vyrába kvalitné rifľové oblečenie pre mužov a ženy pod značkou GAS. GAS je značka s medzinárodnou atmosférou, ktorú poháňa myšlienka na módne ale funkčné a praktické oblečenie pre inteligentných, bystrých a kozmopolitných ľudí, ktorí chcú vyjadriť svoju vlastnú osobnosť.

Dnes je Grotto Spa globálna, medzinárodná spoločnosť, ktorá stále rozširuje svoju prítomnosť v zahraničí, s osobitným zameraním na Európu a Ďaleký východ. 35 % ročnej produkcie je určených na vývoz. Kvalita, výskum a inovácie patria medzi kľúčové slová na opis značky GAS.

V spoločnosti existuje skutočné centrum pre výskum a vývoj tzv. "Artisanal room". Je to miesto, kde sa testujú všetky výrobné procesy.


Značka GAS podporuje každého, kto má sen a každý deň bojuje za jeho dosiahnutie. To je dôvod, prečo sa vždy zapája do sveta športu, pretože zdieľa jeho základné hodnoty: optimizmus, vášeň, dynamiku, odhodlanie a schopnosť tlačiť hranice vyššie a vyššie. Značka GAS je jedným z hlavných sponzorov tímu Repsol Honda na majstrovstvách sveta MotoGP.

GAS

Košele pre ženy GAS - červená

60,55 € 118,95 €

GAS

Tričká s dlhým rukávom pre ženy GAS - čierna

27,25 € 58,95 €

Naposledy použité

Vek

Kategória

  • Ženy

Veľkosť

Základné dámske veľkosti

Farba

Cena

Cena

-

Skladom

Udržateľnosť

Radenie