Nachytali ste nás – od tejto značky nemáme momentálne nič na sklade.Wacaco

Wacaco

Vychutnajte si voňavú kávu KDEKOĽVEK.

Spoločnosť Wacaco bola založená v roku 2013 v Hongkongu ako výsledok vývoja malého, ľahkého a ľahko ovládateľného prístroja, ktorý pôvodne vznikol ako osobný projekt jedného dizajnéra a milovníka dobrej kávy...

Hugo Cailleton, zakladateľ spoločnosti Wacaco a držiteľ mnohých ocenení v odbore priemyslového dizajnu sa už pred zahájením vývoja Minipressa dlhodobo podieľal na výrobe domácich kávovarov. Myšlienka prenosného espressovača vznikla raz ráno počas služobnej cesty, potom, čo bol sklamaný nie veľmi chutnou kávou v hoteli. Hugo začal skúmať dostupné prístroje na trhu, nakupoval vzorky a testoval ich. Žiadny z týchto výrobkov ho však úplne neuspokojil. Kávovary boli príliš ťažké, nedosahovali potrebný tlak, teplota kávy bola nízka a boli drahé.

Po dlhej ceste prototypov, testovania a spätnej väzby od priateľov aj odborníkov boli niektoré funkcie pridané a iné zase odstránené. Vďaka vytrvalosti a tvrdej práci všetkých zúčastnených však po dvadsiatich mesiacoch Minipresso konečne uzrelo svetlo sveta. Je vyrobené z odolných materiálov a dokáže vyvinúť potrebný tlak pre prípravu toho najkvalitnejšieho espressa.

Teraz nastal čas, aby ste Minipresso vzali do svojich rúk aj VY.

Všetky značky