BigMouth

BigMouth Inc.

Širokým úsmevom proti fádnosti 

Firma BigMouth Inc. bola založená v roku 2004 v USA. Na začiatku to boli len drobné zábavné predmety, tie však prerástli do trochu väčších rozmerov. V roku 2012 na seba BigMouth Inc. upozornila legendárnym nafukovacím donutom, neskôr rozšírila pole pôsobnosti aj po Európe a ešte neskôr sa dočkala veľkej slávy vďaka svetovým celebritám (Kim Kardashian, Justin Bieber, Katy Perry, Taylor Swift). 

BigMouth Inc. má patenty nielen na vtipné letné nafukovačky, ale aj na rovnako uletené snehové klzáky. Zver všetkého druhu, obrie kornúty a iné netradičné giganty teda môžete vidieť nielen na vodných hladinách, ale aj na zasnežených kopcoch. 

Skladom

Potvrdiť

Farba

Potvrdiť

Cena

Potvrdiť

Radenie

Potvrdiť

Žlto–modrý nafukovací klzák na sneh v tvare balónov Big Mouth Inc.Žlto–modrý nafukovací klzák na sneh v tvare balónov Big Mouth Inc.

Ružový nafukovací klzák na sneh v tvare plameniaka Big Mouth Inc.Ružový nafukovací klzák na sneh v tvare plameniaka Big Mouth Inc.

Biely nafukovací klzák na sneh v tvare ľadového medveďa Big Mouth Inc.Biely nafukovací klzák na sneh v tvare ľadového medveďa Big Mouth Inc.

Modro–čierny nafukovací klzák na sneh v tvare tučniaka Big Mouth Inc.Modro–čierny nafukovací klzák na sneh v tvare tučniaka Big Mouth Inc.

Modro–biely nafukovací klzák na sneh v tvare sovy Big Mouth Inc.Modro–biely nafukovací klzák na sneh v tvare sovy Big Mouth Inc.

Biely nafukovací klzák na sneh v tvare jednorožca Big Mouth Inc.Biely nafukovací klzák na sneh v tvare jednorožca Big Mouth Inc.

Hnedý nafukovací klzák na sneh v tvare soba Big Mouth Inc.Hnedý nafukovací klzák na sneh v tvare soba Big Mouth Inc.