BigMouth

BigMouth Inc.

Širokým úsmevom proti fádnosti 

Firma BigMouth Inc. bola založená v roku 2004 v USA. Na začiatku to boli len drobné zábavné predmety, tie však prerástli do trochu väčších rozmerov. V roku 2012 na seba BigMouth Inc. upozornila legendárnym nafukovacím donutom, neskôr rozšírila pole pôsobnosti aj po Európe a ešte neskôr sa dočkala veľkej slávy vďaka svetovým celebritám (Kim Kardashian, Justin Bieber, Katy Perry, Taylor Swift). 

BigMouth Inc. má patenty nielen na vtipné letné nafukovačky, ale aj na rovnako uletené snehové klzáky. Zver všetkého druhu, obrie kornúty a iné netradičné giganty teda môžete vidieť nielen na vodných hladinách, ale aj na zasnežených kopcoch. 

Zoradiť podľa

Rúžový nafukovací kruh do vody v tvare plameniaka BigMouth Inc.Rúžový nafukovací kruh do vody v tvare plameniaka BigMouth Inc.

Modrý nafukovací kruh do vody v tvare motýľa BigMouth Inc.Modrý nafukovací kruh do vody v tvare motýľa BigMouth Inc.

Rúžový nafukovací kruh do vody v tvare donutu BigMouth Inc.Rúžový nafukovací kruh do vody v tvare donutu BigMouth Inc.

Biele nafukovací kruh do vody v tvare jednorožca BigMouth Inc.Biele nafukovací kruh do vody v tvare jednorožca BigMouth Inc.

Sada troch nafukovacích držiakov na pitie v rúžovej a hnedej farbe BigMouth Inc.Sada troch nafukovacích držiakov na pitie v rúžovej a hnedej farbe BigMouth Inc.

Sada troch nafukovacích držiakov na nápoij v zelenej a žlutej farbe BigMouth Inc.Sada troch nafukovacích držiakov na nápoij v zelenej a žlutej farbe BigMouth Inc.

Filtrácia

Farba

Kategória

  • Bývanie a design
Cena

-

Skladom

Radenie